34
19.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stoimy przed wielkim nieznanym. .. .to już niedługo. .. kończa sie możliwości rozwoju ludzkości. Nie jestem jasnowidzem, ale to chyba czuć na własnych plecach. .. Papież Franciszek, Trump i nasz Kaczyński sa gwarantami nieuchronności.
(2020.04.19)

info

0  
  0
Współczuję doświadczeń, ale nie wszystkich można wrzucić do jednego worka. Znam księży którzy przejeżdżają dziesiątki kilometrów każdego dnia, żeby być że swoimi wiernymi, choćby to była 1-2 osoby, więc nie stoi za tym kwestia finansowa. Mi wiara daje siłę, by brnąć przez życie wbrew przeciwnościom. Jeśli Tobie Gościu daje tę siłę co innego to powodzenia, ale ja zostanę przy swoim. Wszystkim wiernym obrządków wschodnich życzę pogody ducha i zdrowia. Христос Воскрес, Воістину Воскрес.
Wierna (2020.04.19)
kolinski to w jaką ty trąbkę teraz dmuchasz, ,żałosny człowieczku, i te memy, tworki nie pomogły, szkoda. .
brrrrantyrk (2020.04.19)

info

1  
  0
Panie Andrzeju Sroka to która jest ta prawdziwa. .. .???
(2020.04.20)

info

0  
  0