A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Demagogia to jest jak rząd zawierza Polskę Matce Bożej i tym się wszędzie chwali
Lbgt i inni przecież także spotykają się we własnym gronie już od lat w dolinie jeleniej czy teraz na mierzei więc też zachowują pewną świętą; )regularność spotkań zupełnie ja ci którzy chodzą do kościoła. Gdy organizują swoje przemarsze manifestacyjno- towarzyskie policja zapewnia im ochronę na koszt wszystkich podatników. Reasumując z podatków utrzymuje się kościoły, buduje stadiony i zapewnia ochronę meczy, utrzymuje się samotne matki orientacji les, ochrania marsze kolorowych, prowadzi odwyki, noclegownie uzależnionych, finansuje się lekarstwa dla emerytów. Odnosi się wrażenie, że stanowiący mniejszość na poziomie 5 -10% społeczeństwa chcą otrzymać więcej a nawet prowadzą misję nawracania, głoszenia prawdy słusznej, jedynej; ).
Życzę przede wszystkich zdrowych Świąt Wielkanocnych🐣🐣🐣🐣🐣🐣
Христос Воскрес! Воістину Воскрес
Wesołych Świąt Wielkanocnych.
Znaki zapytania są przez pomyłkę..pozdrawiam
Po chińsku poproszę
Resortowa, feministka komusza , czasem słucham jej audycji , za mało zmobilizowana ,zradykalizowana , lawiruje pomiędzy .