A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wstyd KMP było przeciw, a gdzie do tej pory wozili pijaków??? Gdzie ktoś wziął pod uwagę samych bezdomnych?
@logicznie myślący - Izba nie przynosi dochodów, podobnie jak szkoły, szpitale, policja i inne instytucje. Puknij się w łeb zanim napiszesz coś równie głupiego. .. chyba że byłeś częstym gościem tej instytucji i masz do zapłacenia rachunki za pobyt????
Ale teraz bezrobotni pracownicy Pogotowia Socjalnego razem z bezdomnymi i nietrzeźwymi będziemy mogli wypoczywać na terenie zrewitalizowanej Dolinki ku chwale nam panujacych
Co do p. Osika , to powiem tak - jaki komendat , taki radny ! . Miał chłop szczęście , że zdążył jak inni jemu podobni uciec na dobrą emeryturę i jeszcze złapać stołek radnego
. Jeśli dalej będzie w tej mafii nieudaczników , będzie klęska !
@Kiyrfhjg - Jakim smrodem, przecież w końcu jest taki świeży wice? Taki amerykański, taki co przebierał nóżkami i w końcu do dreptał zdaje mi się. I w końcu wszyscy jak jedna rodzina, trochę nieudana, ale co tam!
Popatrzcie na podane nazwiska kto kim kiedyś był a kim jest. Kupa śmiechu rządzą kierowcy, tancerze itp. Faktycznie przy takich samorządowcach daleko zajdziemy. Wybierzmy młodych i wykształconych w odpowiednich kierunkach. Jak oni to robią mając takie małe diety stawiają domy (Krany Las)Brakuje Gomułki on by wasz rozliczył. To jest prosto zarobek i zobaczyć co masz i wielkie szyszki rządkiem do pudła.