UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale teraz bezrobotni pracownicy Pogotowia Socjalnego razem z bezdomnymi i nietrzeźwymi będziemy mogli wypoczywać na terenie zrewitalizowanej Dolinki ku chwale nam panujacych
Ale teraz bezrobotni pracownicy Pogotowia Socjalnego razem z bezdomnymi i nietrzeźwymi będziemy mogli wypoczywać na terenie zrewitalizowanej Dolinki ku chwale nam panujacych