UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale teraz bezrobotni pracownicy Pogotowia Socjalnego razem z bezdomnymi i nietrzeźwymi będziemy mogli wypoczywać na terenie zrewitalizowanej Dolinki ku chwale nam panujacych


Anuluj