UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do p. Osika , to powiem tak - jaki komendat , taki radny ! . Miał chłop szczęście , że zdążył jak inni jemu podobni uciec na dobrą emeryturę i jeszcze złapać stołek radnego . Jeśli dalej będzie w tej mafii nieudaczników , będzie klęska !

Zkj