A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dlaczego dyrektor winny? Pisma o sprzęt były złożone, a to że ktoś wysłał 2 kombinezony malarskie to nie jego wina.
A dlatego dyrektor winny bo jest dyrektorem. .jak przysłali co innego niz w zamówieniu to się interweniuje do skutku. Gdzie był dyrektor jak pracownicy sami zaklejali folią okienko przy którym przyjmowali ludzi? Dyrektor tez nie dał rady załatwić pleksi?W sklepach mozna było ale tu już nie? Idiotyczne pytanie dlaczego dyrektor winny!
Dlaczego usuwane są wszystkie komentarze o moich byłych pracodawcach ? Tzn o Panu Osiki i Koncert. Jako policjant jestem co najmniej zdziwiony ich wypowiedziami i to jak zagłosowali. No ale przecież to dzieci sukcesu i nigdy śmierdzących bezdomnych nie ciagali
Dokładnie. Co to ma być. Po co tacy radni? Tak albo nie. Żenada. Radni dla kasy.
To trzeba było samemu kupić, a nie na dyrektora i pracowników zwalać. Miasto nie załatwiło to najlepiej zrzucić na wszystkich pracowników i niech ze swojej skarbonki wyciągają.
Tak Wróblewski z Missanem tworzą nowe miejsca pracy w dobie zbliżającego się kryzysu. Hańba.
A co w walce z pandemią zrobił radny T. , według oświadczeń elbląski radny z największymi oszczędnościami? Nic, poza wstrzymaniem się od głosu. .. Taki typowy POwski żółwik, schować głowę, jak wokoło źle. A małżonka radnego, nauczycielka w jednej z elbląskich podstawówek, też milczy. Jej zajęcia, prawdopodobnie przygotowane przez męża, będą podstawą do jakiejś nagrody lub wyróżnienia. .. RODZINA FIRST!!!
@LeonZawadowiec - Sorry, ale w elblongowie nie ma ludzi na których temat można coś ciekawego powiedzieć bo miasto miernością stoi co widać na każdym miejscu.
Tym baranom, którzy wstrzrymali sie od głosu zabrać diety i do kopania dołów.
Jestem pewny, że ta pochopnie podjęta decyzja odbije się czkawką tej bandzie. Ależ smrodem zaciąga.