UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd KMP było przeciw, a gdzie do tej pory wozili pijaków??? Gdzie ktoś wziął pod uwagę samych bezdomnych?

miasto zeszło na dno

Anuluj