UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd KMP było przeciw, a gdzie do tej pory wozili pijaków??? Gdzie ktoś wziął pod uwagę samych bezdomnych?
miasto zeszło na dno
Wstyd KMP było przeciw, a gdzie do tej pory wozili pijaków??? Gdzie ktoś wziął pod uwagę samych bezdomnych?
miasto zeszło na dno