UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do p. Osika , to powiem tak - jaki komendat , taki radny ! . Miał chłop szczęście , że zdążył jak inni jemu podobni uciec na dobrą emeryturę i jeszcze złapać stołek radnego . Jeśli dalej będzie w tej mafii nieudaczników , będzie klęska !
Zkj