UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego usuwane są wszystkie komentarze o moich byłych pracodawcach ? Tzn o Panu Osiki i Koncert. Jako policjant jestem co najmniej zdziwiony ich wypowiedziami i to jak zagłosowali. No ale przecież to dzieci sukcesu i nigdy śmierdzących bezdomnych nie ciagali

Pacjent zero

Anuluj