UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego usuwane są wszystkie komentarze o moich byłych pracodawcach ? Tzn o Panu Osiki i Koncert. Jako policjant jestem co najmniej zdziwiony ich wypowiedziami i to jak zagłosowali. No ale przecież to dzieci sukcesu i nigdy śmierdzących bezdomnych nie ciagali

Pacjent zero