Wybrany wątek opinii
A co z dyrektorem Pogotowia Socjalnego? Dotrwa do emeryturki na innej, ciepłej posadzie a jest jedynym winnym. Koronawirus nie pojawił sie w Elblągu w nocy z 31/1 kwietnia. .. dlaczego durektor nie przygotował jednostki na taka ewentualność? Do dnia choroby nie wiedział, że w tej jednostce będzie kwarantanna? Dlaczego Miasto po wyznaczeniu tej jednostki nie skontrolowało stanu gotowości do wykonywania nowych zadań notabene zagrażających zdrowiu i życiu pracowników i ich rodzin? Miasto nie zrobiło nic poza wydaniem wytycznych a teraz likwiduje jednostkę? Jest takie powiedzenie: kowal zawinił, Cygana powiesili. .. idealnie pasuje!!!!! Prezydentem i radnymi się bywa. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
A dlaczego dyrektor winny? Pisma o sprzęt były złożone, a to że ktoś wysłał 2 kombinezony malarskie to nie jego wina.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1