UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niech pan prezydent, którykolwiek radny zaczepi na ulicy jakikolwiek patrol prewencji i zapyta czy likwidacja izby jest dobrym pomysłem! policjantów, którzy mają bezpośredni kontakt z osobami nietrzeźwymi, a nie widzą ich tylko na papierze! co wam szkodzi spróbować!