UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech pan prezydent, którykolwiek radny zaczepi na ulicy jakikolwiek patrol prewencji i zapyta czy likwidacja izby jest dobrym pomysłem! policjantów, którzy mają bezpośredni kontakt z osobami nietrzeźwymi, a nie widzą ich tylko na papierze! co wam szkodzi spróbować!


Anuluj