UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech mi ktoś powie. po jaką cholerę to istnieje?Już dawno powinno być zlikwidowane. W innych krajach tego nie ma. Policja jak takiego pijaka trafi, to go odwiozą pod adres gdzie mieszka, ew. do szpitala jeżeli ma jakieś uszkodzenia ciała. Przybytki tego typu w ogóle nie są rentowne. Żadna z nich(pacjentów)ściągalność za w/w pobyt(nocleg)Koszty ponosi miasto, państwo. Po co to komu?W sumie chyba taniej odwiezć takiego delikwenta do domu, niżeli ponosić koszty utrzymania jego, ludzi tam pracujących i całego tego przybytku.