UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech mi ktoś powie. po jaką cholerę to istnieje?Już dawno powinno być zlikwidowane. W innych krajach tego nie ma. Policja jak takiego pijaka trafi, to go odwiozą pod adres gdzie mieszka, ew. do szpitala jeżeli ma jakieś uszkodzenia ciała. Przybytki tego typu w ogóle nie są rentowne. Żadna z nich(pacjentów)ściągalność za w/w pobyt(nocleg)Koszty ponosi miasto, państwo. Po co to komu?W sumie chyba taniej odwiezć takiego delikwenta do domu, niżeli ponosić koszty utrzymania jego, ludzi tam pracujących i całego tego przybytku.