UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sam bym wysłał takie śmieci do bozi z adnotacją do przemiału. Gdyby nie fakt że prawo chroni takiego śmiecia to sam bym wygnał te śmieci z miast. Niech gniją w lesie. Zlikwidować sypialnie dla alkoholików i nierobów. Nie po to płacimy podatki aby utrzymywać te pijawki.

Wkurzony