A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak zakompleksiony i przestraszony grubasek...trzęsący się o swoją du.... jest w tych działaniach najlepszy zastraszyc i zniszczyc jak za komuny. tylko że komunka już dawno się skonczyla... troszkę mu się popieprzylo...
"Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii"- Oni od bezdomnych to tylko samochody przyjmują.
Wiecie co umie nieudacznik? Zastraszać, właśnie.
Jaka niesamowita historia. Nagłośnić tą sprawę w mediach ogólnopolskich np. w programie TVN Uwaga. Naszej władzy coś się chyba powywracało w głowach.
Brawo Panie Missan. Bardzo dobra reakcja i dzialanie. Zapunktowal Pan juz na starcie!!!
Teraz każdy mądry komentuje, a jakby Wasze życie i zdrowie było zagrożone to też byście tacy mądrzy byli? Narazilibyście babcie, dziadków, swoje dzieci, swoich rodziców? Tacy mądrzy, a w domach siedzą.
Może Pan Kierownik powie o PRAWDZIWYM powodzie likwidacji Pogotowia Socjalnego? Żale pracowników powinny być do KIEROWNIKA, ale Kierownik o tym dobrze wie.
@erererre - To powiedz, pracownicy chętnie wysłuchają
Mam pytanie- czy sąsiednie gminy (których mieszkańcy korzystają z noclegowni)partycypują w kosztach utrzymania placówki ?
Ile osób administracji jest w tej placówce i jaki to stanowi % do wszystkich zatrudnionych?
@Z i e l a r z - Popieram, minus przez przypadek.