Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii. Dosc oplacania z budzetu miasta tych ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
21
20
Ale 500+ jest ok?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
"Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii"- Oni od bezdomnych to tylko samochody przyjmują.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5