Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii. Dosc oplacania z budzetu miasta tych ludzi.
(2020.04.16)
Ale 500+ jest ok?
(2020.04.16)
"Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii"- Oni od bezdomnych to tylko samochody przyjmują.
(2020.04.16)
Powrót do komentarzy