UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie- czy sąsiednie gminy (których mieszkańcy korzystają z noclegowni)partycypują w kosztach utrzymania placówki ? Ile osób administracji jest w tej placówce i jaki to stanowi % do wszystkich zatrudnionych?

Ciekawy

Anuluj