UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam pytanie- czy sąsiednie gminy (których mieszkańcy korzystają z noclegowni)partycypują w kosztach utrzymania placówki ? Ile osób administracji jest w tej placówce i jaki to stanowi % do wszystkich zatrudnionych?
Ciekawy