UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii"- Oni od bezdomnych to tylko samochody przyjmują.
"Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii"- Oni od bezdomnych to tylko samochody przyjmują.