UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii"- Oni od bezdomnych to tylko samochody przyjmują.


Anuluj