72
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii. Dosc oplacania z budzetu miasta tych ludzi.
(2020.04.16)
Wszyscy przeciwni ale jak menel leży pod klatka, albo na klatce to pierwsi dzwonią na policję. Banda idiotow
(2020.04.16)
zlikwidowanie pogotowia socjalnego to nieporozumienie
pacjent (2020.04.16)

info

19  
  2
Nie mają środków bezpieczeństwa to jak mają pracować, przeczytaj i pomyśl to nie boli.
(2020.04.16)
A masz zaświadczenie ,że chorujesz , jak nie masz , przegrasz sprawę i zabulisz !
Tyle (2020.04.16)
Nie mają środków bezpieczeństwa to jak mają pracować, przeczytaj i pomyśl to nie boli.
(2020.04.16)
Ale 500+ jest ok?
(2020.04.16)
tak zakompleksiony i przestraszony grubasek...trzęsący się o swoją du.... jest w tych działaniach najlepszy zastraszyc i zniszczyc jak za komuny. tylko że komunka już dawno się skonczyla... troszkę mu się popieprzylo...
Gosc1 (2020.04.16)
A gdzie ma dzwonic????? Po zonę, po ksiedza czy po sprzątaczkę????? Menel sam sobie jest winny wiec i niech sam sie martwi o siebie a nie inni o niego.
(2020.04.16)
@Gosc1 - na taki komentarz to nawet nie warto odpisywac. .. zenada
(2020.04.16)