UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pytanie- czy sąsiednie gminy (których mieszkańcy korzystają z noclegowni)partycypują w kosztach utrzymania placówki ? Ile osób administracji jest w tej placówce i jaki to stanowi % do wszystkich zatrudnionych?

Ciekawy