UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii. Dosc oplacania z budzetu miasta tych ludzi.


Anuluj