UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii. Dosc oplacania z budzetu miasta tych ludzi.
Bardzo dobrze. Caritas i kosciol niech sie zajmie bezdomnymi i alkoholikamii. Dosc oplacania z budzetu miasta tych ludzi.