UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie ma dzwonic????? Po zonę, po ksiedza czy po sprzątaczkę????? Menel sam sobie jest winny wiec i niech sam sie martwi o siebie a nie inni o niego.
A gdzie ma dzwonic????? Po zonę, po ksiedza czy po sprzątaczkę????? Menel sam sobie jest winny wiec i niech sam sie martwi o siebie a nie inni o niego.