UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta sprawa nadaje się do jakiejś Uwagi czy innego nagłośnienia, może porządni dziennikarze by sprawdzili temat i dali możliwość wypowiedzenia się pracownikom. Kolejny raz artykuły na tym portalu są nierzetelne.