UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta sprawa nadaje się do jakiejś Uwagi czy innego nagłośnienia, może porządni dziennikarze by sprawdzili temat i dali możliwość wypowiedzenia się pracownikom. Kolejny raz artykuły na tym portalu są nierzetelne.


Anuluj