UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ciekawa jestem ile kosztuje rocznie utrzymanie urzędasów w urzędzie miejskim i czy tam również będą zwolnienia bo nie przynoszą dochodów. Zapewne nie bo obok nie ma szkoły która chce się rozbudować.
A ciekawa jestem ile kosztuje rocznie utrzymanie urzędasów w urzędzie miejskim i czy tam również będą zwolnienia bo nie przynoszą dochodów. Zapewne nie bo obok nie ma szkoły która chce się rozbudować.