UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ciekawa jestem ile kosztuje rocznie utrzymanie urzędasów w urzędzie miejskim i czy tam również będą zwolnienia bo nie przynoszą dochodów. Zapewne nie bo obok nie ma szkoły która chce się rozbudować.


Anuluj