A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To super, że kościoły pozamykane w końcu niech, ,klechy, ,wezmą się do roboty i sami zarabiają a nie czekają darmozjady na jałmużnę od biednych
Do roboty chodzicie, do sklepów po żarcie również, a do kościoła nie. Kogo wy się boicie? Choroby, a może szatana? Jak można w najważniejsze święta w roku nie pójść do kościoła? Panowie z budowy. Jeden toi toi, jedna umywalka, jeden kubek przy saturatorze z wodą i posiłek zjadany bark w bark w brudnym baraku wam nie przeszkadza? Zadzwońcie do odpowiednich służb i powiedzcie w jakich warunkach pracujecie. Postawcie się pracodawcy. A jutro do kościoła. Czas na nawrócenie jeszcze trwa.
A mówią , kto pyta ,nie błądzi
Sprostowanie-msza była w kościele pw Miłosierdzia Bożego, w parafii Św. Jerzego.
Niektórzy uważają ,że czas to pojęcie względne
Gdajooo byle gadać
Błąd językowy w Państwa publikacji. Zamiast "kilka osób", powinno być "kilkoro osób"
Tak czas na nawrócenie jest zawsze, ale łóżek na OIOMach za dużo nie ma, więc Ci co nawołują do łamania zakazów na ten OIOM nie powinni być przyjmowani....
kilka osób, kilkoro ludzi
Jeśli ludzie ich potrzebują, to dlaczego im zabraniać. Chcesz jeść gówno, to jedz, nie zabronię ci.