UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jak tam kościelne obiboki w kolorowych sukienkach i śmiesznych czapeczkach ??? Ja myślę, że wy już dobrze wiecie, że wasz czas w Polsce dobiega końca … Cieszę się bardzo, że po ponad 1000 latach ten cyrk na ziemiach polskich powoli się już kończy. Super😛🙃😈😇🤣