UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepiękny widok, aż mi się serce raduję. Watykański okupant niech się zacznie powoli przyzwyczajać do pustego kościoła bo jak moherowe pokolenie wyginie to tak będą wyglądały wszystkie kościoły.
Przepiękny widok, aż mi się serce raduję. Watykański okupant niech się zacznie powoli przyzwyczajać do pustego kościoła bo jak moherowe pokolenie wyginie to tak będą wyglądały wszystkie kościoły.