UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwracam się do osób jeszcze wierzących w Boga: Wiem, że gdy czytacie niektóre komentarze to czujecie dysonans poznawczy. Rozumiem to. Kiedy Twój Świat jest wystawiony na prawdę, która odbiega od tego co się dzieje od dziecka w Twoim mózgu czujesz się zaatakowany. Ból jest odczuwalny nawet na poziomie fizycznym i tym bardziej dotkliwy kiedy sam/sama domyślasz się, że indoktrynacja kościelna zrobiła Ci papkę w mózgu. Wszystkie sekty religijne działają tak samo, wykorzystują łatwowierność. To niewidzialne więzienie, a każdy kto chce skruszyć jego mury wydaje się być wrogiem. Nie bój się myśleć, zadawać pytania, wątpić. Tego zawsze obawia się każda sekta, w tym także kościół rzymskokatolicki.


Anuluj