UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moi drodzy, wsłuchajcie się w słowa papieża Franciszka. Nie ma obowiązku chodzenia do kościoła, nie ma obowiązku manifestowania swojej religijności. Kościół to tylko organizacja, jak się okazuje, pełna ludzi małych, zdemoralizowanych i zdeprawowanych. Przestańmy ich szanować i przede wszystkim przestańmy ich utrzymywać. Nie wysyłajmy dzieci na religię, na której są faszerowane nieprawdziwymi informacjami, które z nauką i zdrowym rozsądkiem nie mają nic wspólnego. Ukróćmy to. To jest naprawdę możliwe.


Anuluj