UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie czas kłócić się, czy można odwiedzać bliskich zmarłych na cmentarzach, czy nie można. To tylko jeden z problemów. Dla jednych bardziej ważny, dla drugich mniej, ale sam przykład i wypowiedź pana policjanta. Czy wizyta na grobach bliskich jest w tej chwili niezbędna? Naszym zdaniem nie jest – mówi komisarz Krzysztof Nowacki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Nie interesuje mnie "nasze zdanie"Interesują mnie przepisy i regulacje prawne w tej materii. Za chwilę pan policjant powie, że "naszym zdaniem"oglądanie telewizji, zakupy w nie polskim sklepie, kolczyk w uchu lub gdzieś indziej też jest niedobre i za to będą wlepiać mandaty. Pozdrawiam

Sherlock