UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

będę odwiedzać moich bliskich tak często jak odwiedzałam przed ta „pandemia”. Nikt nie narzuci mi częstotliwości odwiedzenia zmarłych, co zarazę się od nich ? Pozdrawiam

Xvq

Anuluj