UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Precz z zakazami i nakazami - niech wszyscy mają swobodny dostęp do lasów, parków, plaż i cmentarzy - i niech już tam zostaną na zawsze. Po co na siłę ratować komuś życie, może wcale nie jest tego warte! Niech idioci umierają - wybudować szybko nowe krematoria!

tttttttttttttttt

Anuluj