A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
5 osób
W gwoli ścisłości ,Jarek należy do Kota
Karać ,Karać i jeszcze raz karać
Ja ,zacieram już ręce
zomo! zomo! zomo!
I tak bede chciał to pojade na myjkę,cmentarz wczoraj wymieniłem opony....W d....mam ich mandaty
Jeszcze troche ...ludzie są tak w......ze njedĺugo wszyscy wyjda na ulice i cjekawe co zrobia te w niebieskich mundurkach...
Mandat jest wystawiany na podstawie kodeksu karnego nie ma tam żadnego podpunktu dotyczącego cmentarza ktory jest OTWARTY więc odmowa przyjęcia i tyle. Pozdrawiam ludzie nie panikujcie bo nic nie zrobia.
Straż Miejska na cmentarzu. Chyba tam łatwy urobek, bo gdzie naprawdę problem to ich nie widać. I tak od wielu już lat.
To nie wasza sprawa dla kogo i czy wizyta na grobach bliskich jest niezbędna.