121
09.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
5 osób
TakiePrawo (2020.04.10)
W gwoli ścisłości ,Jarek należy do Kota
NoBoKotUśAJarek (2020.04.10)
Karać ,Karać i jeszcze raz karać
KaraMusiByćDotkliwa (2020.04.10)
Ja ,zacieram już ręce
Komornik (2020.04.10)
zomo! zomo! zomo!
Bogusław Pryczek (2020.04.10)

info

2  
  1
I tak bede chciał to pojade na myjkę,cmentarz wczoraj wymieniłem opony....W d....mam ich mandaty
sasuad (2020.04.10)

info

1  
  0
Jeszcze troche ...ludzie są tak w......ze njedĺugo wszyscy wyjda na ulice i cjekawe co zrobia te w niebieskich mundurkach...
sasuad (2020.04.10)

info

1  
  0
Mandat jest wystawiany na podstawie kodeksu karnego nie ma tam żadnego podpunktu dotyczącego cmentarza ktory jest OTWARTY więc odmowa przyjęcia i tyle. Pozdrawiam ludzie nie panikujcie bo nic nie zrobia.
Śmiechu warte (2020.04.10)

info

1  
  0
Straż Miejska na cmentarzu. Chyba tam łatwy urobek, bo gdzie naprawdę problem to ich nie widać. I tak od wielu już lat.
(2020.04.10)

info

3  
  0
To nie wasza sprawa dla kogo i czy wizyta na grobach bliskich jest niezbędna.
(2020.04.10)

info

3  
  0