UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż Miejska na cmentarzu. Chyba tam łatwy urobek, bo gdzie naprawdę problem to ich nie widać. I tak od wielu już lat.
Straż Miejska na cmentarzu. Chyba tam łatwy urobek, bo gdzie naprawdę problem to ich nie widać. I tak od wielu już lat.