Wybrany wątek opinii

Nie pozwólmy na to . Nie przyjmujcie mandatów . Niech składają sprawy do sądu ...
Kazikowy (2020.04.09)
Ja ,zacieram już ręce
Komornik (2020.04.10)
Powrót do komentarzy