UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze troche ...ludzie są tak w......ze njedĺugo wszyscy wyjda na ulice i cjekawe co zrobia te w niebieskich mundurkach...
sasuad
Jeszcze troche ...ludzie są tak w......ze njedĺugo wszyscy wyjda na ulice i cjekawe co zrobia te w niebieskich mundurkach...
sasuad