UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze troche ...ludzie są tak w......ze njedĺugo wszyscy wyjda na ulice i cjekawe co zrobia te w niebieskich mundurkach...

sasuad

Anuluj