UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu nadal rządzą karierowicze z PO PSL SLD i kolesie z KWW i cwany Witold dla władzy i kariery powiozą Elbląg do czarnej d.

Wróbelek

Anuluj