Wybrany wątek opinii

Podobnie rządzili ci z P O i PSL i SLD to przecież oni sprzedawali wszystko. Nie tędy droga.
(2020.04.08)
W Elblągu nadal rządzą karierowicze z PO PSL SLD i kolesie z KWW i cwany Witold dla władzy i kariery powiozą Elbląg do czarnej d.
Wróbelek (2020.04.08)
wskaż ją wróżbito z PiS
(2020.04.08)
Powrót do komentarzy