Wybrany wątek opinii
Podobnie rządzili ci z P O i PSL i SLD to przecież oni sprzedawali wszystko. Nie tędy droga.
Do moderacji
Odpowiedz
22
12
W Elblągu nadal rządzą karierowicze z PO PSL SLD i kolesie z KWW i cwany Witold dla władzy i kariery powiozą Elbląg do czarnej d.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
wskaż ją wróżbito z PiS
Do moderacji
Odpowiedz
6
6