UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem dlaczego Elbląg jest pod Olsztynem, przecież O to wieś, Elbląg powinien być do pomorskiego.
Nie rozumiem dlaczego Elbląg jest pod Olsztynem, przecież O to wieś, Elbląg powinien być do pomorskiego.