A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak Wałęsa pójdzie walczyć z koronawirusem pod sejm to zagłosuję na niego :)Teraz tchórz siedzi schowany i płacze że nie może zarabiać ten nasz noblista ukochany swoich bredni wmawiać innym i Danusia niedługo puści go z torbami bo tyle wydaje Oni to dopiero mają ciężko
Takim prawem jakie jest
Danusi motto to tottolotto
Jest jeden plus tego syfu, przynajmniej nacpana i pijana gimbaza nie szlaja sie po 22 po ulicach. Siedzy grzecznie pod kołdrą Tak to cały cerfur i plac za nim dla dzieci dla nich. Szkoda ze wtedy pulicja nie podjechala swa strebrna strzala i nie skontrolowala czy gnoje maja 18 lati czy maja w swoich dresach cos bałego, jakis alkohol,
ale jak widac trzeba epidemii
W Chinach spawali drzwi od klatek.
na celu jest zatrzymanie ludzi mniej myślących którzy myśleli że Państwo wyznaczyło urlopy wypoczynkowe
wezcie sie za tych alimenciarzy ktorzy wracaja z wirusem z GB i rozsiewaja zaraze dookola:
-cerfur
-biedra-borys
tam ich szukac!!
no to w op1 ludzie niech chodzic
@ironia losu - Niekoniecznie bo horror gotują własnym rodzinom w 4 ścianach! I mała szansa na pomoc bezbronnym zwlaszcza dzieciom, ale to powinno być w gestii Mops i kuratorów bo chlac nie przestali
Za moich czasów bawiłem się z kumplami na podwórku koło trzepaka i śmietnika i za nic do domu nie chciałem wracać. Potem kolejne pokolenia dzieciaków dostały telefony, tablety, komputery i weszły do wirtualnego świata nie chcąc korzystać ze słońca i zabawy z kolegami na podwórkach, relacje międzyludzkie i zdolność komunikacji uległa zachwianiu. Psycholodzy, pedagodzy, lekarze mówili że to niedobrze, źle, choroby, depresje, wypacza ich świat itd. Teraz politycy i ci sami lekarze mówią żeby cały sposób komunikacji, nauki, pracy całe nasze życie przenieść do netu i że to jest OK. PYTAM gdzie my żyjemy w MATRIXIE czy co bo ja już nie mam pojęcia dokąd ten świat zmierza chyba tylko do upadku