173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak Wałęsa pójdzie walczyć z koronawirusem pod sejm to zagłosuję na niego :)Teraz tchórz siedzi schowany i płacze że nie może zarabiać ten nasz noblista ukochany swoich bredni wmawiać innym i Danusia niedługo puści go z torbami bo tyle wydaje Oni to dopiero mają ciężko
(2020.04.04)

info

25  
  13
Takim prawem jakie jest
Prawo i kara (2020.04.04)
Danusi motto to tottolotto
Kupon (2020.04.04)

info

19  
  6
Jest jeden plus tego syfu, przynajmniej nacpana i pijana gimbaza nie szlaja sie po 22 po ulicach. Siedzy grzecznie pod kołdrą Tak to cały cerfur i plac za nim dla dzieci dla nich. Szkoda ze wtedy pulicja nie podjechala swa strebrna strzala i nie skontrolowala czy gnoje maja 18 lati czy maja w swoich dresach cos bałego, jakis alkohol, ale jak widac trzeba epidemii
ironia losu (2020.04.04)
W Chinach spawali drzwi od klatek.
Przerażony (2020.04.04)
na celu jest zatrzymanie ludzi mniej myślących którzy myśleli że Państwo wyznaczyło urlopy wypoczynkowe
(2020.04.04)

info

24  
  6
wezcie sie za tych alimenciarzy ktorzy wracaja z wirusem z GB i rozsiewaja zaraze dookola: -cerfur -biedra-borys tam ich szukac!!
zorientowany (2020.04.04)
no to w op1 ludzie niech chodzic
(2020.04.04)
@ironia losu - Niekoniecznie bo horror gotują własnym rodzinom w 4 ścianach! I mała szansa na pomoc bezbronnym zwlaszcza dzieciom, ale to powinno być w gestii Mops i kuratorów bo chlac nie przestali
(2020.04.04)
Za moich czasów bawiłem się z kumplami na podwórku koło trzepaka i śmietnika i za nic do domu nie chciałem wracać. Potem kolejne pokolenia dzieciaków dostały telefony, tablety, komputery i weszły do wirtualnego świata nie chcąc korzystać ze słońca i zabawy z kolegami na podwórkach, relacje międzyludzkie i zdolność komunikacji uległa zachwianiu. Psycholodzy, pedagodzy, lekarze mówili że to niedobrze, źle, choroby, depresje, wypacza ich świat itd. Teraz politycy i ci sami lekarze mówią żeby cały sposób komunikacji, nauki, pracy całe nasze życie przenieść do netu i że to jest OK. PYTAM gdzie my żyjemy w MATRIXIE czy co bo ja już nie mam pojęcia dokąd ten świat zmierza chyba tylko do upadku
(2020.04.04)