UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest jeden plus tego syfu, przynajmniej nacpana i pijana gimbaza nie szlaja sie po 22 po ulicach. Siedzy grzecznie pod kołdrą Tak to cały cerfur i plac za nim dla dzieci dla nich. Szkoda ze wtedy pulicja nie podjechala swa strebrna strzala i nie skontrolowala czy gnoje maja 18 lati czy maja w swoich dresach cos bałego, jakis alkohol, ale jak widac trzeba epidemii

ironia losu

Anuluj