A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
OK rozumiem że można kontrolować czy ludzie masowo nie jadą wczasować na Mierzei i ich pouczać. Ale jakim prawem prawem od razu wszystkich legitymują jak potencjalnych bandytów.
Jakie to typowo polskie.
Przepisy niejednoznaczne, nieprecyzyjne i dyskusyjne, ale solic mandaty aż miło.
Dziś dowiedzialem się z telewizji, że przebywanie na Ogrodach Dzialkowych jest również zabronione.
Zakazów więcej niż 13 Grudnia, ale Prezes nie widzi, a prezydent twierdzi, że skoro chodzimy do sklepu, to i na wybory możemy 10 maja.
Idzie lato niedługo i wysokie temperatury. Ludzie w domach pozamykani będą umierać po cichu w domach jak w innych krajach włochy, hiszpania, ekwador i wielu innych. Co potem? Widział z Was ktoś co się dzieje z ciałem denata po 2 tygodniach w domu. NIedługo poczujecie "dziwny zapach"zwiększoną obecność insektów, gryzoni, much. Mam pisać dalej. .. ? Pandemia koronawirusa to jeden problem choć w tym szaleństwie chyba nie najważniejszy. Przyjdą inne choróbska, głód, po prostu śmierć. Państwo źle to rozegrało teraz robi tylko dobrą minę do złej gry. Nastaną bardzo ciężkie czasy a słowo śmierć spowszednieje i spowoduje zobojętnienie. Obawiam się że to dopiero początek. Na pocieszenie powiem że ilość ludzi na świecie wciąż wzrasta więc nie macie się o co martwić że ludzkość wyginie
Zaspwajcie Drzwi! I po kłopocie
po wyborach dudka zrobia stan wojenny wtedy zacznie sie jazda bez trzymanki
Słoiku toś to wylęgarnia i wyścig korposzczurów
Pytam się !kto pierwszy przeskoczy przez płot ,gdzie Wałęsa ?
Nie podjudzaj ! Jeszcze się uderzy tym kamieniem
Nie rozumiesz po ludzku grzecznie siedz w domu to sru mandat pińcet mało 30tysi
nie rozumiesz po ludzku grzecznie siedź w domu nie to sru zaspawają ci drzwi
Pawłow rosyjski uczony tak pieski trenował aż się nauczyły ludzi też się da nauczyć albo zastraszyć skutek będzie ten sam w końcu i my i psy to zwierzęta
OstraJazdaBezTrzymanki ," będę brał Cię w aucie Cię ehe"