173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
OK rozumiem że można kontrolować czy ludzie masowo nie jadą wczasować na Mierzei i ich pouczać. Ale jakim prawem prawem od razu wszystkich legitymują jak potencjalnych bandytów.
mjh (2020.04.04)
Jakie to typowo polskie. Przepisy niejednoznaczne, nieprecyzyjne i dyskusyjne, ale solic mandaty aż miło. Dziś dowiedzialem się z telewizji, że przebywanie na Ogrodach Dzialkowych jest również zabronione. Zakazów więcej niż 13 Grudnia, ale Prezes nie widzi, a prezydent twierdzi, że skoro chodzimy do sklepu, to i na wybory możemy 10 maja.
(2020.04.04)
Idzie lato niedługo i wysokie temperatury. Ludzie w domach pozamykani będą umierać po cichu w domach jak w innych krajach włochy, hiszpania, ekwador i wielu innych. Co potem? Widział z Was ktoś co się dzieje z ciałem denata po 2 tygodniach w domu. NIedługo poczujecie "dziwny zapach"zwiększoną obecność insektów, gryzoni, much. Mam pisać dalej. .. ? Pandemia koronawirusa to jeden problem choć w tym szaleństwie chyba nie najważniejszy. Przyjdą inne choróbska, głód, po prostu śmierć. Państwo źle to rozegrało teraz robi tylko dobrą minę do złej gry. Nastaną bardzo ciężkie czasy a słowo śmierć spowszednieje i spowoduje zobojętnienie. Obawiam się że to dopiero początek. Na pocieszenie powiem że ilość ludzi na świecie wciąż wzrasta więc nie macie się o co martwić że ludzkość wyginie
optymista (2020.04.04)
Zaspwajcie Drzwi! I po kłopocie
SpawaczDoWybajecia (2020.04.04)
po wyborach dudka zrobia stan wojenny wtedy zacznie sie jazda bez trzymanki
(2020.04.04)
Słoiku toś to wylęgarnia i wyścig korposzczurów
TenNormalny (2020.04.04)
Pytam się !kto pierwszy przeskoczy przez płot ,gdzie Wałęsa ?
TenPierwszy (2020.04.04)

info

25  
  5
Nie podjudzaj ! Jeszcze się uderzy tym kamieniem
KamiennyKrąg (2020.04.04)
Nie rozumiesz po ludzku grzecznie siedz w domu to sru mandat pińcet mało 30tysi nie rozumiesz po ludzku grzecznie siedź w domu nie to sru zaspawają ci drzwi Pawłow rosyjski uczony tak pieski trenował aż się nauczyły ludzi też się da nauczyć albo zastraszyć skutek będzie ten sam w końcu i my i psy to zwierzęta
(2020.04.04)
OstraJazdaBezTrzymanki ," będę brał Cię w aucie Cię ehe"
FranekKimono . (2020.04.04)