UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak Wałęsa pójdzie walczyć z koronawirusem pod sejm to zagłosuję na niego :)Teraz tchórz siedzi schowany i płacze że nie może zarabiać ten nasz noblista ukochany swoich bredni wmawiać innym i Danusia niedługo puści go z torbami bo tyle wydaje Oni to dopiero mają ciężko