UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak Wałęsa pójdzie walczyć z koronawirusem pod sejm to zagłosuję na niego :)Teraz tchórz siedzi schowany i płacze że nie może zarabiać ten nasz noblista ukochany swoich bredni wmawiać innym i Danusia niedługo puści go z torbami bo tyle wydaje Oni to dopiero mają ciężko