173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Toś to nie Chiny ,wluzuj
Chillout luz blues (2020.04.04)
Aj tam ,aj tam
ŁojDana ŁojDana (2020.04.04)
Będą finansować i tyrać na PKB Tak jak My
KrajowyProduktBrutto (2020.04.04)
Czy na działkach mogą się spotykać większe grupy na liczne libacje, szczególnie widać to na działkach na Zatorzu ,Skrzydlata za petlą w szczególności.
(2020.04.04)
Ten świat to pokebool,a my to pokemony
Ash Ketchum z Alabastii (2020.04.04)
@mjh - Statystyka musi by c czy jest wirus czy nie.
(2020.04.04)
W chinach zastosowali odpowiedzialność zbiorową tam ich za dużo by policja bawiła się z poszczególnymi opornymi w ciuciu babkę. Nie stosujesz się do kwarantanny zarażasz to sru cały blok zaspawany u nas też to będzie bo skoro im się udało opanować wirusa to nasi myśliciele też to zastosują poczekajcie zobaczycie dokładnie miesiąc temu był 1 zakażony w Polsce i wszyscy bagatelizowali wirusa teraz na tę chwilę 3627 w 30 dni i to tylko oficjalnie bo nikt nie zna rzeczywistej skali bo tylko po kilka tysięcy testów robią więc pewnie kilka albo jeszcze więcej razy jest tych zakażonych. Teraz narracja rządu szybciutko się odwróciła i teraz pełne pampersy i chaotyczne decyzje zapadają i coraz więcej obostrzeń. LEPIEJ NIE BĘDZIE TYLKO GORZEJ szczepionka dopiero za 1,5 roku więc zapraszam do kalkulatora proszę policzyć i potem obetrzeć łzy i na kolanka modlić się chyba
(2020.04.04)
Czy te kontrole działają tylko w stronę mierzei, czy w stronę Polski tez?
(2020.04.04)
Ja chodzę na co dzień ,nawet w nim śpię
DomorosłyWirusolog (2020.04.04)
Wszędzie jest o kontrola i w każdą stronę
ProjectEchelon (2020.04.04)