UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie to typowo polskie. Przepisy niejednoznaczne, nieprecyzyjne i dyskusyjne, ale solic mandaty aż miło. Dziś dowiedzialem się z telewizji, że przebywanie na Ogrodach Dzialkowych jest również zabronione. Zakazów więcej niż 13 Grudnia, ale Prezes nie widzi, a prezydent twierdzi, że skoro chodzimy do sklepu, to i na wybory możemy 10 maja.