UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idzie lato niedługo i wysokie temperatury. Ludzie w domach pozamykani będą umierać po cichu w domach jak w innych krajach włochy, hiszpania, ekwador i wielu innych. Co potem? Widział z Was ktoś co się dzieje z ciałem denata po 2 tygodniach w domu. NIedługo poczujecie "dziwny zapach"zwiększoną obecność insektów, gryzoni, much. Mam pisać dalej. .. ? Pandemia koronawirusa to jeden problem choć w tym szaleństwie chyba nie najważniejszy. Przyjdą inne choróbska, głód, po prostu śmierć. Państwo źle to rozegrało teraz robi tylko dobrą minę do złej gry. Nastaną bardzo ciężkie czasy a słowo śmierć spowszednieje i spowoduje zobojętnienie. Obawiam się że to dopiero początek. Na pocieszenie powiem że ilość ludzi na świecie wciąż wzrasta więc nie macie się o co martwić że ludzkość wyginie
optymista