UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezes wcześniej już mówił, że do gry w barażach nie przystąpi - a teraz "płacze", że nie nie jest nam dane grać w barażach. Ciężkie czasy dla wszystkich idą, zdrowia i szybkiego powrotu do normalności życzę.
Pijak z prostej