UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sorry .. czy mam rozumieć że i druga liga to święte krowy i nie muszą pracować ? Brać przykład że Szwajcarii , tam praca na pierwszym miejscu a u nas może i okręgowej będziemy utrzymywać ? Sport to sport a praca to życie !
Max63