UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sorry .. czy mam rozumieć że i druga liga to święte krowy i nie muszą pracować ? Brać przykład że Szwajcarii , tam praca na pierwszym miejscu a u nas może i okręgowej będziemy utrzymywać ? Sport to sport a praca to życie !

Max63

Anuluj